Колишня дружина Володимира Кличка ніжно привітала доньку з Днем народження

Як відомо, дівчина живе з батьком в Україні.

Нещодавно доньці 31-річної Хайден Панеттьєрі і 44-річного Володимира Кличка Кайї Євдокії виповнилося шість років. Іменинниці актриса присвятила зворушливий пост в інстаграмі: вона опублікувала знімок торта у вигляді цифри шість зі свічками і святковим декором і написала дочці ніжне привітання, інформує Ukr.Media.

"У цей день шість років тому я зустріла найпрекрасніше (і зараз вже не таке маленьке) створіння. Не можу повірити, що моя дівчинка стає вже такою великою!", — написала Хайден і відмітила в пості батька Кайї.

Дочка Панеттьєрі живе разом з Кличком на Україні. Після розставання батьків дівчинка залишилася разом зі своїм батьком на його батьківщині. Хайден, яка постійно проживає в США, намагається по можливості відвідувати дочку, а також підтримує з нею зв'язок по FaceTime.

Проживши разом 10 років, актриса і колишній боксер залишилися в хороших відносинах. За словами джерел, за колишню кохану Кличко щиро переживає. Останнім часом в особистому житті Хайден багато проблем.

Після розриву з Кличком Панеттьєрі стала зустрічатися з актором Брайаном Хікерсоном, який неодноразово піднімав на неї руку. Справа дійшла до суду, проте бойфренда Хайден пробачила і повернулася до нього. Лише коли ситуація повторилася: він знову її побив, вона вирішила назавжди з ним порвати. Влітку вона домоглася, щоб суд заборонив Хікерсону наближатися до неї, і отримала охоронний ордер.

Залишивши абьюзивні і токсичні відносини в минулому, зараз Хайден намагається почати нове життя. Жінка готова змінити все на краще. Тепер вона оточена людьми, які піклуються про неї, а не тими, хто намагається контролювати і наживатися на слабкостях.

Источник