Король Чарльз завдав нового удару принцові Гаррі. Невже це помста?

Король не має наміру терпіти скандальні витівки молодшого спадкоємця.

Останнім часом все частіше можна почути розмови про повернення молодшого брата принца Вільяма до Великобританії. Однак, як стверджує королівський експерт, із цим можуть виникнути деякі ускладнення. Річ у тім, що Чарльз позбавив Гаррі котеджу, подарованого йому королевою. Про що йдеться і чому це стало болючим ударом для молодшого сина монарха?

Чарльз позбавив Гаррі котеджу

Мабуть, уже ні для кого не секрет, що принц Гаррі, який порвав з королівською родиною, має намір повернутися додому. Принаймні чоловік Меган Маркл робить для цього певні дії. Хоча, варто зазначити, що головною причиною такого рішення стала раптова недуга Кейт Міддлтон. Річ у тім, що до одруження з американською актрисою молодший брат Вільяма був мало не в братніх стосунках із Кетрін, інформує Ukr.Media.

Та й сама Міддлтон, як зазначають інсайдери, неймовірно зраділа спілкуванню з деверем, що відновилося. Адже сьогодні вони, як за старих добрих часів, знову підтримують одне одного добрим словом. Що цікаво, деякі джерела вважають, що саме Кейт виступить як парламентарь між братами, що посварилися.

На жаль, по дорозі додому вже почали виникати певні труднощі. Чарльз позбавив Гаррі котеджу. Йдеться про Фрогмор-хаус. Важливо, що особняк піднесла принцу ще королева Єлизавета II. Нерухомість виступила як подарунок на весілля з Меган Маркл.

«Для них у Великій Британії все скінчено»

До речі, саме у Фрогмор-хаусі герцоги Сассекські і розпочинали своє спільне життя. Більше того, тут же народився і первісток Гаррі та Меган Арчі. На жаль, у 2023 році король Чарльз прийняв рішення відібрати нерухомість у молодшого сина як плату за всі скандальні слова та вчинки.

«Гаррі лютував і плакав через те, що його виселили з Фрогмора. Він відчував, що його батько не мав права на це і що це було чистою помстою. Болюче нагадування про дитинство, про все, що він відчував, коли батько сварився з його матір'ю під час їхнього довгого і важкого розлучення», — упевнений біограф королівської родини Том Куїнн.

Водночас експерт із британської монархії вважає, що таке рішення з боку короля було цілком обґрунтованим. Адже, як відомо, принц Гаррі та Меган Маркл відмовилися від усіх своїх обов'язків. Як наслідок, Сассекські втратили і належні преференції. «Для них у Великій Британії все скінчено. Якщо вони хочуть отримати посвідку на проживання у Великій Британії, їм доведеться купувати житло приватним чином».

І, звичайно, для принца Гаррі це не просто черговий удар, а й нагадування про роль у сім'ї. «Він завжди сприймає себе жертвою. Йому прикро, адже він лише маленька багата розпещена дитина». Але, хто знає, можливо, саме Кейт може вплинути не тільки на чоловіка, а й на монарха. Щоправда, невідомо, чи торкнеться помилування і Меган.

Источник