Ксенія Мішина показала себе в найбільшій вазі — плюс 31 кг

Також вона розповіла як та за який час прийшла знову до форми.

Ксенію Мішину шанувальники звикли споглядати стрункою і красивою. Але був період, коли актриса просто ненавиділа своє відображення в дзеркалі, бо набрала зайві кг, інформує Ukr.Media.

Ксенія зізналася, що вона двічі в житті була змушена займатися фігурою:

"У моєму житті було 2 моменти, коли я серйозно була змушена займатися своїм тілом. Я коли завагітніла набрала 31 кг. Коли війна почалася, я набрала 7 кг. хоч здається, що трохи, але я виглядала не дуже".

Актриса згадала, що після пологів вона просто ненавиділа своє відображення в дзеркалі. Вона вважала себе непривабливою, оскільки набрала 31 кг.

"Тут погано видно мої 31 кіло. Я так сильно ненавиділа своє відображення в дзеркалі, що у мене з цього періоду немає жодного фото. Але якби мені зараз мої мізки в мої 20, то я б все сприймала інакше", — розповіла вона.

Мішина повідала, що зайву вагу, набрану нею під час вагітності, вона змогла скинути вже через рік після пологів:

"Я кожен день цього царя садила в коляску і ми з ним довго гуляли. Їли, де доведеться. Він спав тільки якщо коляска рухалася. Після того, як я завершила годувати, то стала бігати о 6 ранку. І звичайно ж, дієта. Я виключила все солодке і борошняне. Через рік я відновила колишню вагу 49-50 кг. Я тоді м'язів у себе так і не побачила, тому що в залах не займалася… не любила".

Источник