Меттью Перрі, якого ви не знали — факти про актора

Актору не щастило в коханні, проте з кар'єрою повний порядок.

Трагічна смерть одного з культових акторів 90-х потрясла його шанувальників. Меттью Перрі знайшли без ознак життя у джакузі. Коронери зробили попередній висновок — утоплення. Як відомо, актор довгі роки боровся із залежностями, проте експерти поки не роблять заяв про наявність заборонених речовин у крові артиста, інформує Ukr.Media.

Ми вирішили зібрати кілька цікавих фактів про Перрі, імовірно, ви почуєте про це вперше.

Меттью таємно божеволів по Дженніфер Еністон

Актори познайомилися ще за кілька років до початку зйомок «Друзів», і як тільки Перрі побачив Еністон, він відразу втратив голову. Через деякий час обидва актори отримали ролі в серіалі «Друзі» і у Перрі був чудовий шанс спробувати домогтися прихильності дівчини. В силу свого характеру Меттью так і не зробив перший крок, а Еністон в той самий час встигла відповісти згодою Бреду Пітту.

Сам Перрі говорив таке: «Я думаю, всі здогадувалися про мої почуття. Але я завжди це приховував. Коли вона вийшла заміж за Пітта, я подумав: Ну, у мене й так не було шансів».

Він розірвав стосунки з Джулією Робертс, вважаючи себе негідним її

Про невпевненість Перрі щодо жінок ходять легенди. У середині 90-х актор зустрічався із суперзіркою того часу Джулією Робертс, яка вже встигла знятися у "Красуні". Артисти були неймовірно закохані, і Перрі подумував про те, щоб зробити актрисі пропозицію, познайомив із сім'єю. Але раптово міцна пара розлучилася. Причому з ініціативи Перрі. Він казав: "Зустрічатися з Джулією — це занадто для мене. Мені завжди здавалося, що вона ось-ось мене покине. Та й чому вона мала терпіти мене? Я був недостатньо добрий для неї".

Перрі майстерно грав у теніс

Меттью ще в дитинстві перебрався з мамою до Канади, оскільки їй запропонували чудову посаду в урядових колах країни. Перрі завжди з теплотою згадував роки, проведені у Канаді. За його словами, там було набагато спокійніше, ніж у Лос-Анджелесі. Саме в Канаді Перрі захопився грою в теніс і навіть став третьою ракеткою країни. У якийсь момент Перрі вирішив, що кіно йому все ж таки ближче за спорт і закинув тренування, віддавши всі сили акторській майстерності. До речі, Меттью навіть зіграв тенісиста в серіалі "Беверлі Хіллз 90210", щоправда, лише в одній серії.

Актор був єдиним із "Друзів", до кого прислухалися сценаристи

Якщо для інших учасників серіалу доступ до кімнати сценаристів був закритий, то там Перрі чекали в будь-який час доби. За словами режисера, Меттью міг годинами обговорювати діалоги та сюжетні лінії зі сценаристами та продюсерами, і до нього, як не дивно, майже завжди дослухалися. Особливо добре акторові вдавалося вписувати жарти у діалоги. Основну частину своїх реплік Перрі вигадав сам. До речі, образ Чендлера Бінга був багато в чому списаний із нього.

Перрі не мав частини пальця

На правій руці актора уважні глядачі могли помітити невеликий дефект середнього пальця. Неприємний випадок стався дуже давно, як розповідав актор, він випадково затиснув палець дверима, лікарі не змогли повністю відновити фалангу. Однак ця особливість ніяк не заважала Меттью потрапляти до списків найсексуальніших акторів сучасності.

Меттью був у близьких відносинах з Гвінет Пелтроу

Актриса зізналася, що їх пов'язували далеко не дружні стосунки. Зірки були знайомі ще до того, як Перрі став одним із найпопулярніших акторів на планеті. 1993 року, за розповідями Гвінет, вона зустріла його на театральному фестивалі та артисти провели майже все літо разом. Як каже зірка, вони не лише купалися і пили пиво в місцевому барі, а й довго цілувалися в полі у високій траві, де їх ніхто не міг помітити.

Перрі відкрив у своєму будинку регаб для наркозалежних

Актор довгий час сам боровся із залежностями, тому чудово розумів трагедію людей, які опинилися в подібній ситуації. Вперше Перрі потрапив у регаб у 1997 році, де провів трохи менше місяця. Вдруге актор вирушив у те саме місце у 2001 році, щоб завершити лікування. За цей період Метью кілька разів серйозно скидав вагу, чим викликав занепокоєння серед близьких. Востаннє актор опинився на лікуванні у 2011 році, але, як він сам зізнавався, здебільшого у той період він намагався знайти місце, де міг би відпочити від уваги громадськості. У 2013 році Перрі відкрив центр допомоги людям із залежностями у своєму будинку. На допомогу актору прийшов відомий у цій галузі фахівець. Рехаб проіснував близько двох років, після чого виникли проблеми з фінансуванням, і Перрі закрив центр та продав весь будинок.

Источник