Мілявська на всю країну показала нові фото своєї «особливої» доньки і розридалася від безсилля

Лоліті Мілявській заборонено в'їжджати на територію України, де весь цей час вчилася і жила її донька.

Лоліті Мілявській заборонено в'їжджати на територію України, де весь цей час вчилася і жила її дочка. Співачка поділилася поганою новиною з прихильниками і поскаржилася, що їй боляче і сумно від того, що вона не може розділити випускний день з Євою, інформує Ukr.Media.

“Сьогодні у моєї улюбленої донечки була репетиція випускного!.. Я можу тільки отримувати фото та відео, як це відбуватиметься.. Як мені Шкода!!! Кохана моя, я все одно Поряд!.. Хоч і сльози капають… " – написала Лоліта в своєму мікроблозі.

Шанувальники спробували втішити Мілявську: "Тримайся Лаліта все буде добре коли цей кошмар скінчиться", "Яка донечка красуня! Доросла вже", "Матуся і так поруч. І завжди на зв'язку… а сльози капають, бо дівчинка виросла… ви Лоліта офігенна мама!!!", “Вітаємо з випускним! Це велика подія! Доброго шляху вашій донечці!!!", "Дочці здоров'я,щастя і вам якнайшвидшого возз'єднання!".

Нагадаємо, Єва народилася з особливостями розвитку, але при цьому вона зростає талановитою дитиною. Дівчинка успадкувала від мами любов до сцени, до того ж вона добре співає. Крім того, спадкоємиця Лоліти захоплюється вивченням мов і вже вільно розмовляє трьома мовами: англійською, німецькою і французькою. Мілявська бачилася з донькою тільки в квітні, коли вона приїжджала до мами в гості. Весь інший час Єва живе з бабусею і дідусем.

Источник