Мінфін розмістив ОВДП на 3,3 мільярда гривень

Мінфін розмістив ОВДП на 3,3 мільярда гривень

Фото: fakty.com.ua Мінфін продовжує розміщувати державні облігації

З допомогою облігацій кожен може зробити свій внесок у перемогу над ворогом, наголошують у міністерстві.

Міністерство фінансів у вівторок, 22 серпня, на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету понад 3,3 млрд гривень. Про це повідомила пресслужба відомства.

«Мінфін розмістив сьогодні ОВДП на суму понад 3,3 млрд грн», — ідеться в повідомленні.   Зазначається, що Міністерство фінансів запропонувало інвесторам гривневі ОВДП — 223 млн гривень під 17,80%; 943 млн гривень — під 18,35% і 2,16 млрд гривень — під 19,21%.

«Гроші інвесторів підтримують Збройні сили України та забезпечують наших військових найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами», — зазначили в Мінфіні.

Мінфін розмістив ОВДП на 3,3 мільярда гривень

 Інфографіка Мінфіну по аукціону ОВДП 22 серпня

Як відомо, у зв’язку з агресією Росії проти України уряд ухвалив рішення про поетапний випуск військових облігацій в обсязі до 400 млрд гривень. Мінфін проводить аукціони з продажу ОВДП щовівторка, починаючи з березня 2022 року.

Нагадаємо, 25 липня Міністерство фінансів на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики залучило до державного бюджету 14,7 млрд гривень.

Продажі ОВДП з початку війни перевищили 300 млрд

Джерело