Міноборони підвищує вимоги до перевірки товарів на якість

У Департаменті з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України на нараді з представниками Центрального управління контролю якості за участі представників Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України розглянули питання, що стосується відновлення практики перевірки товару, що постачається, у випробувальних лабораторіях під час приймального контролю.

Про це оборонне відомство України повідомляє у Телеграмі.

«Це важлива складова належного контролю якості предметів речового майна, що закуповуються оборонним відомством для забезпечення потреб Збройних Сил України», — йдеться у повідомленні.

Крім того, проблемні питання розробки вимог до предметів речового забезпечення ЗСУ (технічних описів та технічних специфікацій) обговорено з представниками Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України за участі представників Громадської антикорради при Міністерстві оборони України та Офісу з підтримки змін.

«Працюємо над забезпеченням конкурентного середовища для виробників та постачальників предметів речового майна, визначаємо можливі корупційні ризики на цьому етапі та шляхи їх подолання», — зазначили у Департаменті з питань запобігання та виявлення корупції МОУ.

Джерело