Митрополит Епіфаній та Майкл Помпео відвідали поранених захисників України

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній та колишній Державний секретар США Майкл Помпео в одному із лікувальних медичних закладів Києва відвідали захисників України, які отримали поранення, захищаючи Батьківщину.

Про це інформує пресслужба ПЦУ.

Предстоятель церкви насамперед подякував новітнім героям за захист України, духовно підтримав їх та висловив тверду віру в Перемогу.

«Завдяки вашому героїчному подвигу та завдяки підтримці наших міжнародних друзів ми маємо зараз свободу і єдину українську державу. На нашому боці правда, а де правда, там Бог і завжди буває перемога. Ми постійно молимося за вас і я бажаю, щоби Господь і надалі давав сили й терпіння йти до нашої повної перемоги. Нехай Господь і надалі благословляє нашу Україну та Сполучені Штати Америки, всіх людей доброї волі. Слава Україні!» — сказав Митрополит Епіфаній.

Після спілкування із захисниками України Блаженнійший Митрополит Епіфаній провів сердечну зустріч з Майклом Помпео та делегацією, яка завітала у Київ. У зустрічі також взяв участь офіцер Служби військового капеланства КМС ЗСУ протоієрей Олег Скнар.

За працю на благо України та захист релігійної свободи Митрополит Епіфаній нагородив Майкла Помпео найвищою відзнакою – Хрестом Православної Церкви України, а учасників американської делегації — медалями «Хрест свободи».

Джерело