МЗС запускає інформаційну кампанію, присвячену Криму і справжньому миру в Україні

Міністерство закордонних справ України запускає глобальну інформаційну кампанію, яка буде присвячена Криму і справжньому миру в Україні.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці зовнішньополітичного відомства.

Головний меседж кампанії простий: Замовчування світом окупації Криму в 2014 році призвела до широкомасштабної війни у 2022. Усе почалося та має закінчитися Кримом». Кампанія охопить країни на всіх континентах та включатиме як інформаційну та медійну складову, так і низку заходів публічної дипломатії.

«9 років, як росія розпочала жорстоку війну проти України, незаконно окупувавши Крим. 9 років вбивств, переслідувань, та повторення радянських репресивних практик разом із зміною демографії півострова. Забувши уроки історії, у 2014 багато хто закрив очі, сподіваючись, що Крим задовольнить спрагу росії до крові та землі. Але умиротворення агресора ніколи не працює. Це лише надихає диктаторів. Світ потребує справжнього миру, а не умиротворення. Справжній мир означає деокупацію Криму. Справжній мир означає безпечну батьківщину для кримських татар», — перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

 

Джерело