На Буковині судитимуть чоловіка, який під час хаотичної стрілянини поранив двох людей | Кримінал

У листопаді милого року поліцейські задокументували протиправні дії 30-річного жителя села Нові Бросківці. Чоловік, тримаючи у руках гладкоствольну рушницю, хаотично здійснював з неї постріли. У результаті хуліганських дій фігуранта двоє буковинців отримали тілесні ушкодження. Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування. Фігуранту загрожує до семи років позбавлення волі. 

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що буковинець, перебуваючи на вулицях села Глибочок, відкрито демонстрував при собі предмет, зовні схожий на зброю. Четверо чоловіків намагалися вилучити у чоловіка зброю, щоб уникнути травмувань сторонніх. Однак у ході сутички фігурант завдав двом потерпілим (36- та 43-річному жителям) тілесних ушкоджень. Відповідно до висновків експертизи, молодший чоловік отримав легкі, а старший – середні тілесні ушкодження. 

Правоохоронці вилучили  у правопорушника речовий доказ і направили його для проведення відповідної експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Вилучена зброя виявилася гладкоствольною рушницею, дозвіл на користування якої чоловік мав. 

За вказаним фактом слідчі Сторожинецького відділу Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт для розгляду до суду. 

За матеріалами поліції Чернівецької області