На Черкащині судитимуть збоченця, який розбещував дітей та виготовляв дитяче порно | Кримінал

Ювенальні прокурори Офісу Генерального прокурора направили до суду обвинувальний акт відносно мешканця Черкащини за фактом вчинення розпусних дій сексуального характеру відносно чотирьох малолітніх дівчат та примушення їх до виготовлення фото- та відеофайлів дитячої порнографії.

Встановлено, що обвинувачений з 2022 року, використовуючи мобільний додаток Telegram, шукав у загальнодоступних групах і каналах малолітніх дівчат. З ними знайомився під виглядом дружніх відносин. При цьому зазначав про себе як про особу жіночої статі малолітнього віку.

У подальшому, вводячи дівчат в оману та користуючись їх уразливим станом, зумовленим юним віком, він примушував малолітніх виготовляти за їх участі контент, що відноситься до дитячої порнографії. При цьому вказував, які саме неетичні пози вони повинні прийняти.

Виготовлені фото- та відеофайли обвинувачений зберігав для власного використання на своєму мобільному телефоні. Деякі з них передавав невстановленій слідством особі.

Окрім цього, чоловік, перебуваючи у приміщенні творчого дитячого закладу, покликав незнайому йому 4-річну дівчинку до чоловічої вбиральні. Там вчинив непристойні доторкання губами та руками до її статевих органів.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України