На Одещині суд оголосив вирок зловмиснику, який у гніві зарізав товариша | Кримінал

Подія сталася у листопаді 2021 року у селі Бочманівка. Під час слідства поліцейські встановили, що під час спільного вживання алкогольних напоїв між чоловіками, які тривалий час перебували у неприязних стосунках, виникла сварка з бійкою, у ході якої 31-річний громадянин двічі вдарив 49-річного товариша ножем у живіт.

За висновком судово-медичної експертизи, небіжчик помер від геморагічного шоку, який став наслідком отриманих ушкоджень внутрішніх органів. А призначена слідчими судово-психіатрична експертиза довела, що правопорушник був здатен усвідомлювати свої дії та керувати ними.

На підставі зібраних доказів слідчі поліції під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури висунули фігуранту звинувачення  в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, що передбачено частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, й скерували обвинувальний акт до суду.

Суд, врахувавши всі обставини справи в їх сукупності, характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого кримінального правопорушення, визнав підсудного винним і призначив йому покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі. Також, за рішенням суду, фігурант повинен відшкодувати понад 83 тисячі гривень матеріальних і моральних збитків матері вбитого ним чоловіка.

За матеріалами поліції Одеської області