На Одещині судитимуть наркоаграрія, який вирощував коноплі у теплицях | Кримінал

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання 36-річного чоловіка правоохоронці виявили теплицю з насадженнями наркомісткого зілля, яке господар ретельно обробляв.

Зі слів громадянина, він власноруч засіяв теплицю насінням конопель. Після сходів проводив обробку – поливав, знищував бур’яни. Рослини вирощував з метою виготовлення канабісу для власного вживання.

Дізнавачі сектору дізнання відділення поліції № 2 Ізмаїльського районного відділу поліції вилучили з обійстя «наркоаграрія» незаконно вирощені кущі конопель і скерували їх на експертне дослідження, яке підтвердило наркотичний вміст зілля.

«За наявністю достатніх доказів, які були зібрані під час досудового слідства поліцейськими, чоловіку висунули звинувачення в незаконному вирощуванні конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин. Обвинувальний акт правоохоронці скерували до суду. Згідно з чинним законодавством, правопорушнику загрожує покарання штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 8500 гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років», — прокоментував начальник сектору дізнання відділення поліції № 2  Ізмаїльського районного відділу поліції Геннадій Куртев.

За матеріалами поліції Одеської області