На Полтавщині за скоєння тяжкого злочину 40-річну жінку засуджено до довічного терміну | Кримінал

За публічного обвинувачення Полтавської обласної прокуратури 40-річну жительку Нових Санжар засуджено до довічного позбавлення волі за розбійний напад та умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих мотивів особою, яка раніше вчинила умисне вбивство.

У січні 2017 року жінка їхала в таксі з Полтави у напрямку Нових Санжар та побачила на попутниці прикраси, якими вирішила заволодіти.

У подальшому в лісі, неподалік дачного кооперативу «Автомобіліст», вона двічі вдарила потерпілу ножем у шию, спричинивши тілесні ушкодження, несумісні із життям. Забравши прикраси, гроші та інші особисті речі своєї жертви на загальну суму майже 13,5 тис. грн, фігурантка  затягнула тіло на територію однієї з дач. Наступного дня його виявив єгер і викликав правоохоронців.

За скоєне Октябрським районним судом Полтави у складі двох професійних суддів та трьох присяжних зловмисницю засуджено до найвищої міри покарання. Призначаючи його, судом враховано, що обвинувачена раніше притягувалася до кримінальної відповідальності, у тому числі за умисне вбивство. 

До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

За матеріалами Полтавської обласної прокуратури