На Сході триває наступ ворога, але наші бійці завдають йому дуже серйозних втрат — Ганна Маляр

Ганна Маляр. Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInfom

На Сході України триває наступ ворога. Цілодобові атаки. Ситуація напружена. Так, нашим важко. Ви самі бачите, яку війну веде рф. Але наші бійці не дають ворогу досягнути поставлених цілей та завдають дуже серйозних втрат.

Про це заступник Міністра оборони України Ганна Маляр написала у своєму телеграм-каналі.

«Зокрема, в деяких штурмових загонах пвк «вагнер» та підрозділах 2 АК втрати становлять до 80% особового складу. Евакуація загиблих і поранених ворогом обмежена або не здійснюється взагалі», — повідомила вона.

Унаслідок цього серед особового складу російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території України відмічається суттєве зниження рівня довіри до рішень командування щодо ведення бойових дій.

«Все більше російських військовослужбовців усвідомлює, що їхні командири неадекватно оцінюють обстановку на полі бою, про що свідчить інтенсивне застосування так званих «загонів смертників» – підрозділів, укомплектованих недостатньо підготовленими мобілізованими, які щодобово зазнають великих бойових і санітарних втрат», — зазначила Ганна Маляр.

За її словами, тільки один навчальний центр на території ростовської області щотижнево відправляє близько 500 поспіхом навчених мобілізованих, більшість з яких проходять прискорений курс підготовки від 14 до 21 доби.

«Потрапляючи до підрозділів, такі військовослужбовці, не бажаючи виконувати роль «загонів смертників», вдаються до навмисного пошкодження бойової техніки, переважно двигунів, яка, не здійснивши жодного пострілу, з повним боєкомплектом відправляється на ремонтні бази», — йдеться у її дописі.

Джерело