На Сумщині вислухав вирок суду чоловік, який у гніві стільцем забив людину на смерть | Кримінал

Шосткинською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 28-річного чоловіка, який до смерті побив товариша.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що подія сталась 23 листопада 2023 року в с. Марчихина Буда Шосткинського району. Обвинувачений декілька останніх місяців проживав у будинку односельця та допомагав йому по господарству.

Того вечора між чоловіками після спільного вживання спиртного виникла сварка. Зі слів обвинуваченого, потерпілий почав висловлювати образи на адресу його матері. Його це обурило, він схопив дерев’яний стілець та почав наносити ним удари по голові потерпілого. Від отриманих травм 63-річний чоловік помер наступного дня по дорозі в лікарню.

У суді обвинувачений факт побиття односельця визнав, однак заперечував проти того, що ці удари могли спричинити його смерть.

Попри це, за результатом зібраних доказів обвинуваченого визнано винним в умисному спричиненні смертельних ушкоджень потерпілому та засуджено до 7 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 121 КК України).

На вирок суду обвинувачений чекав за гратами.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури