На Волині рецидивісту повідомлено про підозру у вбивстві пенсіонерки та інших злочинів | Кримінал

Шість разів уже судимого 38-річного жителя села Новий Мосир підозрюють у вчиненні нових злочинів – розбою в умовах воєнного стану, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілої, крадіжок із проникненням у житло, опору працівникові правоохоронного органу та умисного заподіяння йому тілесних ушкоджень.

За даними слідства, чоловік, якого уперше судили, коли йому виповнилось 14, звільнившись умовно-достроково із місць позбавлення волі у грудні 2021 року, не зійшов зі злочинного шляху.

Удень 20 лютого 2024 року у рідному селі він напав на 79-річну жінку, жорстоко побив її та відібрав гаманець із 400 гривнями.

Жінка померла за кілька годин від завданих травм – і згодом її тіло виявили у річці біля села з прив’язаним до нього вантажем.

Переховуючись у чужій хаті у Старому Мосирі, підозрюваний крав там продукти, одяг та речі щоденного вжитку, а уночі 29 квітня 2024 року у селищі Голоби вдарив по голові поліцейського, який мав намір встановити його особу та причини перебування в громадському місці під час комендантської години.

Нині чоловік перебуває під вартою.

За матеріалами Волинської обласної прокуратури