На ЗАЕС окупанти розхолоджують енергоблок №5 – Держатом

На ЗАЕС окупанти розхолоджують енергоблок №5 – Держатом

28.07.2023 11:40 джерело На Запорізькій АЕС окупанти розпочали переведення енергоблоку №5 у стан «холодного зупину».

Про це повідомив в.о. голови Державної інспекції ядерного регулювання Олег Коріков під час брифінгу в Медіацентрі Україна – джерело.

«Станом на сьогодні на Запорізькій атомній електростанції енергоблок №4 знаходиться в стані «гарячий зупин». Енергоблок №5 зараз розхолоджується. Усі інші енергоблоки знаходяться в зупиненому і в холодному стані», – зауважив Коріков.

Джерело