На Закарпатті очільник обласного управління Держрибагентства засуджений за хабарництво | Кримінал

Прокурор Закарпатської обласної прокуратури у судовому засіданні довів вину колишнього начальника обласного управління Державного агентства рибного господарства у вчиненні корупційного правопорушення – одержанні неправомірної вигоди. Службовця засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади державної служби протягом 3 років.

У судовому засіданні прокуратура довела, що службовець вимагав хабар у підприємця за погодження здійснення господарської діяльності. Йшлося про облаштування ставків для вирощування риби та раків на території Ужгородського району.

Навесні та влітку 2019 року обвинувачений кілька разів зустрічався із чоловіком задля обговорення необхідних процедур для початку ведення підприємницької діяльності. У ході зустрічей переконав останнього, що успішне вирішення питань неможливе без надання неправомірної вигоди. Як наслідок, очільник управління отримав 1000 доларів США, за які обіцяв сприяти у виготовленні та погодженні дозвільних документів.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури