Нашахраював собі 17 гектарів землі — судитимуть спритника з Миколаєва | Кримінал

Миколаївською окружною прокуратурою  затверджено та скеровано до суду  обвинувальний акт стосовно 65-ти річного мешканця м. Миколаєва за фактами заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах, та використання підробленого документу.

За даними слідства, обвинувачений, попередньо отримавши завідомо підроблені державні акти на право приватної власності на земельні ділянки  сільськогосподарського призначення площею понад 17 га в межах Первомайської селищної ради Миколаївського району, розробив технічну документацію із землеустрою та достовірно знаючи, що йому земельні ділянки у власність не надавалися, звернувся до державного реєстратора з метою реєстрації права власності на зазначені  ділянки.

Після реєстрації права власності на земельні ділянки він почав їх незаконно обробляти, спричинивши збитки територіальній громаді у розмірі понад 400 тис грн.

В ході досудового розслідування слідчим суддею накладено арешт на всі земельні ділянки..

Досудове розслідування здійснювалось СВ ВП №5 Миколаївського РУП ГУ ГП в області.  

За вказане кримінальне правопорушення законодавством передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

За матеріалами Миколаївської обласної прокуратури