Наталку Денисенку звинуватили у крадіжці: перші подробиці скандалу

Зірка екрану нібито вкрала ідею курсу голосу в іншої актриси.

Українська актриса Єлизавета Майська на своїй сторінці у фейсбук заявила, що зірка серіалів «Зв'язок», «Будиночок на щастя» та «Фортечна» Наталка Денисенко вкрала ідею її курсу «Сила голосу» та запустила свій майстер-клас під назвою «Голос на мільйон», інформує Ukr.Media.

За словами Єлизавети, повідомлення про плагіат від своїх знайомих вона почала отримувати ще у квітні, проте через смерть тата у неї не було сил влаштовувати розбирання. Вона додала, що план уроків Денисенка повністю «списаний» з її курсу.

«Якщо подивитися мої уроки, то стане очевидним, що план курсу і навіть деякі уроки, тексти списані, як у школі списують твір. Один із уроків Денисенка чомусь назвали — Сила голосу, так як я назвала свій курс. У рекламі постійно використовуються мої фрази про розкриття краси та сили голосу, які звучать на моєму сайті. І загалом маркетинговий хід тепер побудований саме на словосполучення "сила голосу". Хоча назва курсу Денисенка — "Голос на мільйон", — обурилася Майська.

Єлизавета пояснила, що не патентувала свій лендинг і програму курсу, оскільки за законодавством України при додаванні 20% нової інформації це буде вважатися зовсім іншим продуктом. Чим, на думку Єлизавети, і скористалися продюсери Наталки. Актриса додала, що реєструвала торгову марку «Сила голосу», проте на отримання документів потрібно близько півтора року.

«Поки що можу тільки пред'явити претензію з юристами. Ми її готуємо із експертами. Чи знає Денисенко, чи продюсери за її спиною це зробили? Так, вона знає. Я спілкувалася з нею і вона сказала, що "усі вже роблять курс про голос і взагалі вона не знала про мій курс". Але це неправда, тому Денисенко висіла у мене в сторіс в інституті і читала відгуки моїх студентів у березні. А у квітні вийшов її курс. Навіщо я зараз це виношу у публічну площину? Це справа честі та гідності. Я не можу мовчати, коли в мене публічно крадуть усе, над чим я працювала ночами протягом місяців. Курс про голос я готувала ще з грудня 2021 р. і на початку березня було заплановано запуск, але війна внесла свої корективи. І масштабний запуск пройшов за два роки», — написала Майська.

Наталка поки що не давала офіційних коментарів щодо звинувачень Єлизавети.

Источник