Навесні 2019 Disney випустить нову версію відомої казки Аладін

Представлено перший офіційний логотип і дату виходу казки від Disney.

Кіностудія Walt Disney Pictures в черговий раз вирішила порадувати шанувальників казкового світу і перезняти історію, засновану на події легендарного мультфільму "Алладін", інформує Ukr.Media.

Так, в мережі з'явився перший офіційний логотип майбутньої стрічки. Побачити пригодницький мюзикл про улюблених з дитинства персонажів казки можна буде вже з 24 травня 2019 року.

Цікаво, що режисером картини став британець Гай Річі, який раніше не знімав сімейне кіно. Річі зазвичай створює фільми в жанрі криміналу ("Карти, гроші, два стволи", "Шерлок Холмс"), тому кіномани з нетерпінням чекають прем'єри, щоб оцінити роботу режисера.

Творці зазначили, що події "Алладіна" будуть представлені за допомогою нелінійного оповідання.

Образ Жасмин втілить Наомі Скотт, Уілл Сміт зіграє Джина, а Марван Кензари з'явиться в ролі лиходія-візира Джафара. Також в акторському складі значаться Назім Педрад, Біллі Магнуссен, Ньюман Акар, Маріам Сомар Дахау та інші.

Варто відзначити, що задумкою режисера і директора по акторам було взяти абсолютно невідомих артистів, у яких немає кінематографічного минулого, а відповідно, і асоціацій у глядача з іншими ролями. Але нічого не вийшло. Пошуки акторів, які проходили по всьому світу, так затягнулися, що навіть довелося затримати старт знімального процесу.

Источник