НБУ розширює мережу чергових відділень банків на випадок блекауту

НБУ розширює мережу чергових відділень банків на випадок блекауту

Фото: power.bank.gov.ua Спільна банківська мережа POWER BANKING розширюватиметься

Наразі спільна мережа включає понад 1000 банківських відділень по всій Україні, з них 150 — ПриватБанку.

Спільна банківська мережа POWER BANKING, яка створена для обслуговування українців за умов тривалого відключення електрики, буде розширюватись. Наразі вона об’єднує понад 1000 відділень 14 системно-важливих банків, повідомила 26 грудня прес-служба Національного банку.

Зазначається, що спільна мережа POWER BANKING буде працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. Відділення, що входять до неї, забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

Клієнти зможуть отримати певний перелік невідкладних банківських послуг: зняття готівки в банкоматах або в касі, переказ платежів, обмін валют (за наявності готівкової валюти в касі), консультації менеджерів з фінансових питань.

Крім того, у відділеннях мережі POWER BANKING запроваджено банкоматний національний роумінг — можливість зняти збільшену суму готівки у банкоматі будь-якого банку мережі.

У НБУ нагадали, що картка відділень POWER BANKING регулярно оновлюється.

Як наголосили у ПриватБанку, понад 150 його відділень працюють у спільній мережі. Найближчим часом їхня кількість збільшиться вдвічі.

Нагадаємо, 9 грудня найбільші банки України запровадили так званий банкоматний національний роумінг.

У Нацбанку озвучили, як працюватимуть банки у новорічні дні

Джерело