Нелегке життя Вікторії Бекхем — якою вона була до популярності?

Складно повірити, що така жінка колись мала проблеми з самооцінкою.

17 квітня дружина Девіда Бекхема відсвяткувала свій ювілей. Так, екс-учасниці групи «Spice Girls» та бізнес-вумен виповнилося 50 років. Цифра дуже солідна, чи не так? Сьогодні на неї рівняються мільйони шанувальників, стежачи за кожною публікацією і навіть дієтою дизайнера. Проте мало хто здогадується, що Вікторія Бекхем до популярності мала комплекси через зовнішність та батьків. Подробиці, як завжди, у найближчі пару хвилин, інформує Ukr.Media.

Вікторія Бекхем до популярності

Сьогодні, дивлячись на Вікторію Бекхем, навряд чи повіриш, що колись ця впевнена жінка не любила свою зовнішність і походження. Адже варто зазначити, що саме завдяки старанній роботі над собою британка змогла досягти слави та популярності. Адже на момент весілля з Девідом вона вже була популярною і навіть могла похвалитися фан-базою.

Але як виглядала і, що важливо, якою була Вікторія Бекхем до популярності? Ви напевно пам'ятаєте худорляву учасницю «Spice Girls», яка віддавала перевагу маленьким чорним платтям і туфлям на високих підборах. Адже не даремно героїні нашого матеріалу дали прізвисько Posh Spice («Шикарна перчинка»).

На жаль, задовго до згаданої поп-групи Вікторія була сором'язливою та закомплексованою дівчинкою. Так, вона всіляко уникала розмов про багатство своїх батьків. Цілком можливо, що цей комплекс у неї залишився і сьогодні. Адже варто нагадати, як зовсім недавно Девід підловив дружину на брехні про батьківський автомобіль.

Комплекси, дієти та страшний діагноз

Мова, звичайно ж, йдеться про Rolls Royce, який дозволити собі можуть далеко не всі навіть сьогодні. І, безумовно, у школі діти намагалися всіляко зачепити майбутнього дизайнера. Вона відрізнялася від них. Була не як усі. А у класі її знали як Vicky-Sticky («Вікі-прилипала»). І на тлі цькування Вікторія вважала себе негарною і навіть соромилася фігури. Чи варто говорити, що через це вона часто сиділа на дієтах, які згодом відбилися на її здоров'ї.

На той момент дівчині здавалося, що саме її постать може вплинути на ставлення до неї оточуючих. Але у 20 років Вікторії Бекхем поставили невтішний діагноз — безпліддя. Для неї це стало серйозним ударом. Адже попри те, що співачка будувала кар'єру, вона мріяла про велику родину.

На щастя, поставлений діагноз виявився хибним. І вже 1998 року Вікторія та Девід дізналися, що у них буде первісток — Бруклін. Пізніше, подружжя обзавелося ще двома синами та дочкою. Хоча, звичайно, на їхньому життєвому шляху ще були розмови про зради Бекхема і навіть визнання Ребекки Лоос. Проте зіркова пара змогла пройти це випробування і довести, що справжнє кохання не може мати перешкод.

Источник