П’єте щодня, а він може сильно зашкодити: назвали небезпечний для здоров’я напій

Фахівці розповіли, що чай не завжди може бути корисним напоєм.

Про це інформує “РБК-Україна”.

Ось чим може він зашкодити:

Каркаде псує зубну емаль

Вважається, що кислі продукти і напої негативно позначаються на стані зубної емалі. Так от німецькі вчені вирішили перевірити, який з кислих продуктів – найнебезпечніший. Для цього провели експеримент: більше 1000 зубів, що залишилися в кабінеті стоматологів, занурювали на кілька хвилин у напій і після вимірювали твердість емалі. Результати вийшли шокуючими. На першому місці по шкідливості виявився чай каркаде, ненабагато випередивши різні види газованих напоїв, алкоголю і енергетиків.

Пуер може викликати болі в шлунку

Таніни в чайному листі відповідають за гіркий, сухий смак чаю. В’язка природа танінів також може дратувати травний тракт, що може призвести до неприємних симптомів, таких як нудота або біль у животі. Причому отримати такий ефект можна від різної кількості Пуеру. Деяким буде достатньо двох чашок, а деяким п’яти. Будьте обережні з пуером.

Читайте також:  Тyпicть і дuкicть людей зaшкaлює! Кияни почувши введення кaрaнтuнy мaсoвo кuнyлuся змітати полиці в супермаркетах (відео)

Зелений чай дуже сечогінний

Зелений чай вважається найкориснішим і нешкідливим, але це не зовсім так. Зелений чай володіє бактерицидною і вираженою сечогінною властивістю. Проблема полягає в тому, що при великій кількості зеленого чаю він вбиває не тільки шкідливі мікроби, але і корисні. А якщо зовсім замінити зеленим чаєм всю рідину, яку ви споживаєте за день, у результаті отримаєте масу проблем з нирками, печінкою і просто отруїте організм.

Джерело.Категорії: