facebook

Історія успіху: Дівчина із закарпатського села відкрила весільний салон в Будапешті (ФОТО)


Рената Даньо, родом із закарпатського села Дерцен разом з подругою нещодавно відкрила весільний салон практично в центрі Будапешта. Його назвали просто “DANO Szalon”.

Сама дівчина вже сім років працює в “індустрії краси”, професійно вивчала перукарське мистецтво і мейк-ап. Брала участь у кількох конкурсах краси. у 2016 році стала віце-міс на всеугорському конкурсі “Карнавал квітів” У Дебрецені.

А тепер нарешті здійснилася її мрія – відкриття весільного салону. Допомогли в цьому рідні, друзі та найближча подруга, а нині партнер по бізнесу Юдіт Чікої. Остання теж не місцева угорка, а приїхала з румунської Трансильванії.

Познайомилися дівчата на Закарпатті ще 6 років тому – Рената робили їй зачіску у своєму рідному селі Дерцен.

“Тоді ж Юдіт сказала, що коли буде виходити заміж, то зачіску буду їй робити саме я. Саме в цей день, що настав ми вирішили обговорити спільні плани та мотивації. І зрозуміли, що маємо спільну мету. Яку і почали втілювати у життя спільно”, – розповіла Рената виданню kiszo.net.
Але виявилося, що започаткувати такий бізнес у Будапешті не так просто. На підготовку пішло багато місяців. Для цього довелося повністю переїхати до столиці Угорщини. Підходяще приміщення знайшли на пагорбі Ремете.

Читайте також:  Мешканець гуртожитку намагався зґвалтувати 12-річну дівчинку та вбити її сестричку

А унікальність концепції сало “Даньо” за словами Ренати у тому, що тут замовник може знайти все у одному місці: і обрати сукню, і аксесуари, і навіть зробити зачіску, підібрати квіти тощо. Тобто практично все, що необхідно жінці для ідеального весілля. Також салон пропонує зробити фотографії, а також співпрацює з перевіреними майстрами церемоній та закладами харчування.

“Ми робимо все так, щоб наречена відчувала себе справжньою принцесою обираючи собі образ, макіяж, прикраси та сукню”, – каже Рената.

Наразі вони з партнеркою працюють самостійно, не наймаючи людей. Наразі бізнес трохи охолонув через коронавірус.

Однак дівчата сповнені надій та мрій на майбутнє. Також Рената каже, що у майбутньому хоче залучати до роботи у весільному бізнесі лише закарпатців. А також рада буде допомогти своїм землякам організувати незабутнє і гарне весілля у Будапешті.

Джерело.