facebook

Прорив у заморожуванні ембріонів: вчені через 27 років допомогли дитині з’явитися на світ


Зародок провів у замороженому стані найдовше у світі перед своєю появою на світ.
Зі Сполучених Штатів Америки прийшли новини, які подарують надію багатьом сім’ям. Так, в місті Ноксвілл (штат Теннесі) сталося справжнє диво – в одній з клінік міста з’явилася на світ дівчинка, яка очікувала народження цілих 27 років.
Джерело: британське інформаційне агентство BBC.

Моллі Гібсон з’явилася на світ в жовтні 2020 року, але для її народження знадобилося цілих 27 років. Ембріон, з якого вона народилася, було заморожено в жовтні 1992 року і залишався в сховищі до лютого 2020-го, коли Тіна і Бен Гібсон вирішили стати його батьками.

Моллі встановила новий рекорд – її зародок провів у замороженому стані найдовше у світі перед народженням. До цього цей рекорд належав її старшій сестрі Еммі.


Ми просто на сьомому небі від щастя. Досі не можу втриматися від сліз, коли говорю про це. Якби п’ять років тому хтось сказав, що у мене буде не просто одна донька, а цілих дві, я б в це у жодному випадку не повірила”, – говорить 29-річна Тіна Гібсон.
Вони з чоловіком не могли зачати дитину майже п’ять років, але потім батьки Тіни побачили на місцевому телеканалі сюжет про можливість імплантації замороженого ембріона.

“Це єдина причина, по якій ми вирішили розповісти про це публічно. Якби мої батьки не побачили це в новинах, нічого не сталося б. Тому я відчуваю, що повинна завершити цей цикл”, – говорить Тіна.
Тіна Гібсон, за професією шкільний учитель, і її 36-річний чоловік Бен, фахівець з кібербезпеки, зв’язалися з християнською неурядовою організацією Національний центр донорських ембріонів (NEDC), що знаходиться в місті Ноксвілл, штат Теннесі. Вона займається зберіганням заморожених ембріонів, які батьки не використовували для народження дитини і вирішили пожертвувати для сімей, які страждають на безпліддя.

Читайте також:  “Московських попів за порушення карантину треба садити, бо це – розсадник коронавірусу”, – доброволець

Такі подружжя, як Тіна і Бен Гібсон, можуть стати батьками такого ембріона – і у них з’являється дитина, яка генетично не має з ними нічого спільного. Представник Центру Марк Меллінгер поділився, що сім’ї, які стають батьками таких дітей, найчастіше не можуть зачати дитину природним чином.

Джерело.Категорії: