Німецька мова для початків і не тільки в онлайн школі Аура

Належне володіння німецькою мовою дозволяє вести вільне спілкування в інтернеті майже зі ста мільйонами жителів європейських країн, США та деяких країн африканського континенту, знайти високооплачувану роботу чи здобути вищу освіту в одній із німецькомовних країн Європейського Союзу. Німецька мова для початківців доступна для вивчення онлайн в школі Аура, курси якої є найкращим рішенням, оскільки дозволяють вибрати освітній курс відповідно до чинного рівня знання німецького та в залежності від його подальшого чи професійного застосування (в онлайн школі викладаються спеціальні курси для окремих професій).

Чинники, які впливають тривалість вивчення мовних премудростей

Тривалість вивчення азів та/або всіх премудростей німецької мови в онлайн школі Аура залежить від попередньої підготовленості слухача та від обраної ним програми навчання. Навчання у школі ведеться у невеликих групах, що включають до 10 осіб або за окремою (індивідуальною) програмою.

Програма курсів з тарифу «Standart» та «Premium» розрахована на 21 навчальне заняття тривалістю по 90 хвилин (заняття групові), програма з VIP-тарифу розрахована на 14 занять, які проводяться персонально для слухача з обов’язковою участю окремого викладача.

Освітні програми розраховані на 5 тижнів, після закінчення яких слухач курсів може засвоїти німецьку на початковому рівні (А1) і за бажання просуватися далі – від рівня А2 до С2 (останній рівень передбачає абсолютно вільне спілкування німецькою мовою в будь-яких ситуаціях).

Слухачі, які пропустили чергове заняття в групі, можуть переглянути його на відеозаписі, при індивідуальному графіку навчання черговий урок буде перенесений на зручний для студента час.

У чому переваги дистанційного навчання німецькій мові

Для всіх слухачів, які вирішили вивчати ази та/або премудрості німецької мови в дистанційному режимі онлайн школи Аура, проведення першого уроку (незалежно від особливостей мовного рівня) є безкоштовним. Крім того:

  • для того, що визначити поточний рівень володіння мовою кожен бажаючий на сайті aura-school.com може пройти тестування онлайн;
  • для прискореного освоєння одного підрівня можна скористатися індивідуальним графіком занять із персональним викладачем;
  • для всіх слухачів передбачена можливість доступу до відео записів занять.

Виконання всіх домашніх завдань перевіряється викладачами і кожного слухача проводитися детальний аналіз його успіхів.