Новий поворот в історії 83-річного Аль Пачіно — чому його 29-річна обраниця позивається до повної опіки над сином

Як стало відомо, Аль Пачіно та Нур Альфаллах розлучилися.

Аль Пачіно опинився в центрі судового розгляду зі своєю 29-річною партнеркою Нур Альфаллах, лише через 3 місяці після народження їхнього сина. У червні цього року пара стала батьками сина, якого вони назвали Роман. Однак зараз їхні стосунки перейшли до судової площини. ЗМІ повідомляють про те, що Альфаллах зараз позивається до актора за повну опіку над дитиною, при цьому зірковий батько зможе бачити сина в певні дні. Вона пропонує спільну юридичну опіку над Романом, дозволяючи батькові приймати рішення щодо важливих питань у житті сина, включаючи освіту, медицину та релігійні питання. Документи також включають «добровільну заяву про батьківство», підписану ними у присутності свідків через 6 днів після народження немовляти. Суму аліментів поки що не встановлено і буде визначено суддею після вивчення доходів обох батьків, інформує Ukr.Media.

Попри судовий розгляд, відносини між парою залишаються добрими. Представник актора, виступаючи перед виданням Page Six, підкреслив, що Нур Альфаллах лише прагне через суд забезпечити повну опіку над сином.

Однак у пріоритеті все ж таки встановлення батьків маленького спадкоємця голлівудського актора. Справа в тому, що знаменитість не вірить, що це саме його син. А тому збирається спершу провести експертизу ДНК. Офіційних коментарів з цього питання не надходило ні від самої зірки, ні від його представників.

Источник