Нюша вперше стане мамою

Популярна російська співачка Нюша і її чоловік Ігор Сівов готуються незабаром вперше стати батьками.

Артистка підтвердила чутки про свій цікавий стан у вівторок, 29 травня. Нюша Шурочкіна опублікувала новий знімок у своєму мікроблозі в Instagram. У кадрі була сама російська співачка в стильних окулярах, чорному купальнику в квітковий в квітковий принт і в червоному платті. Незважаючи на те, що річ – вільного пошиття, кругленький животик приховувати вже не виходить, передає Ukr.Media.

На фотографії також присутній її чоловік генеральний радник президента Міжнародної федерації студентського спорту FISU Ігор Сівов. Він тримає за руку кохану і з усмішкою дивиться на неї.

Коментарі в Instagram до цієї публікації співачка завбачливо закрила, проте фани не збираються мовчати. Вони пишуть теплі слова привітання своєму кумиру під іншими фотографіями, вітають з вагітністю і бажають всього найкращого не тільки майбутній мамі, але і дитині, і його батькові.

«Ню, вітаю тебе. Будь щаслива», «Напевно дівчинка буде у неї… Красу зазвичай забирає при вагітності дівчинка», «Клас!!! Чекаю не дочекаюся!!», «Ню-ю-ю-ю, вітаю тебе. Щастя вашій родині», «Вітаю зі швидким поповненням у родині», «Нюшуль, ти приголомшлива красуня», «В цьому році стільки вагітних зірок! Який хороший рік! Бажаю тобі і всім твоїм улюбленим всього са-а-амого кращого», «Вітаємо беременяшку!!!», «Молодець, що дозріла для народження дитини!», «Я ТАК за тебе РАДА! Здається, ще вчора ви з Ігорьком одружилися, а тепер ось, які новини!» – пишуть шанувальники в Мережі.

Всього за 6 годин після публікації знімок набрав близько 170 тисяч відміток «мені подобається».

Колишній хлопець Нюши репер Єгор Крід, який в даний момент є холостяком на російській версії популярного шоу, також привітав дівчину з вагітністю, сказавши у розмові з кореспондентами журналу RU.TV:

«Нюша, вітаю тебе з вагітністю! А хто: хлопчик або дівчинка? Ну, якщо хлопчик, то вітаю з пацаном у вашому сімействі. Якщо дівчинка, то вітаю з другої, так би мовити, Нюшею для всієї нашої країни».

Источник