Обсяг підготовки фахівців за напрямком Сил підтримки за рік виріс до 400 відсотків

Про це повідомляє Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

Як розповів Командувач Сил підтримки бригадний генерал Дмитро Герега, після початку широкомасштабної війни та стратегічного розгортання Збройних Сил України потреба в підготовці військовослужбовців за напрямком Сил підтримки виросла в разів. Враховуючи кількісні показники 2021 та 2022 року, можна говорити про збільшення обсягів підготовки до 400 відсотків.

— Для забезпечення реалізації цієї потреби в Командуванні функціонує об’єднаний навчально-тренувальний центр, що є осередком підготовки рядового сержантського та старшинського складу за інженерним напрямом, напрямом військ РХБ захисту та геопросторової підтримки, крім того, у підпорядкуванні є три кафедри військової підготовки для офіцерів запасу. Також ми беремо участь та надаємо допомогу під час відновлення боєздатності загальновійськових бригад та інших військових частин, що виходять у тилові райони після виконання бойових завдань щодо сприяння в забезпеченні озброєнням та військовою технікою, підвищення рівня індивідуальної та колективної підготовки, — зазначив бригадний генерал Дмитро Герега.

Він також зауважив, що, починаючи з вересня 2022 року, постійно триває робота щодо координації вишколу за напрямом Сил підтримки, який здійснюється також і на території країн-партнерів, зокрема на новітніх зразках інженерного озброєння, військової техніки та засобах РХБ-захисту.

Джерело