Оформила фейкове опікунство на дитину — на Одещині судитимуть очільницю служби у справах дітей | Кримінал

Прокурори Білгород-Дністровської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальниці служби у справах дітей однієї з громад Одеського району за фактом службового підроблення та сприяння у незаконному переправленні осіб через державний кордон України.

Слідством встановлено, що наприкінці червня минулого року посадовиця допомогла підприємливій громадянці, яка використовувала свого 15-річного прийомного сина для незаконного перетину держкордону військовозобов’язаними особами, в одержанні призовниками документів про нібито опіку над підлітком для вільного виїзду за кордон.

Так, обвинувачена внесла до наказу служби у справах дітей недостовірні дані, про те, що хлопець проживає з 36-річним чоловіком, який забезпечує його базові потреби. Вона також підписала згоду на виїзд за кордон неповнолітньому у супроводі нового опікуна.

При спробі перетину кордону за підробленими документами чоловіка разом з організаторкою оборудки затримали.

Наразі обвинувачену відсторонено від займаної посади.

Нагадаємо, що обвинувальний акт стосовно підприємливої організаторки злочину вже перебуває у суді. За клопотанням прокурорів рішення про встановлення піклування жінкою над підлітком органом місцевого самоврядування скасовано, а хлопця передано близьким родичам.

За матеріалами Одеської обласної прокуратури