Олексій Резніков на Дніпропетровщині вручив нагороди і відзнаки військовим, медикам та рятувальникам

Вчора, 28 лютого, Міністр оборони України Олексій Резніков на Дніпропетровщині зустрівся із оборонцями східного напрямку, яким подякував за службу й вручив відзнаки та нагородну зброю.

Зокрема, серед відзначених полковник Вадим «Борсук» Сухаревський, командир 59-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ, командир роти застосування роботизованих комплексів Ярослав Музика, досвідчений аеророзвідник Кирило Кроль, під керівництвом якого було навчено понад 300 пілотів БПЛА та багато інших героїв.

Міністр оборони також відвідав місцевий шпиталь, де нагородив і поспілкувався з пораненими військовими, провів зустріч із новопризначеним головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком та міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

– Вчора я дякував нашим захисникам і захисницям, медикам, комунальникам та рятувальникам від імені всієї України. Особливо аеророзвідникам за їх важливу сучасну і проривну для Сил оборони України місію. Кожен із них робить свій внесок у спротив російському вторгненню. Тиснучи руку кожному, я вчергове переконався, що нас не перемогти: адже ворогу дає відсіч вся Україна, – резюмував Олексій Резніков.

Всього було відзначено 164 захисників і захисниць, медиків, комунальників, службовців ДСНС.

Олексій Резніков зустрівся також з Командувачем Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським, з яким обговорив поточну ситуацію на лінії фронту.

Джерело: Міністерство оборони України

Джерело