Олена Зеленська розповіла про сімейні відносини, ревнощі та сварки

Дружина Володимира Зеленського дала відверте інтерв'ю, розповівши про стосунки, сімейні традиції і головні рішення свого чоловіка.

Дружина Володимира Зеленського — непублічна людина. Вона рідко з'являється на світських заходах разом зі своїми чоловіком, загальні фотографії в соцмережах — теж нечасті. Але зараз увага до Олени значно підвищилась у зв'язку з президентськими виборами, і днями вона дала відверте інтерв'ю, в якому розповіла про сімейні традиції, відносини, ревнощі. Приміром, Олена зазначила, що всі головні рішення вони в сім'ї приймають разом:

"У нас демократія. Звичайно, як і у багатьох сім'ях, у нас розділені обов'язки. Тато більше займається зовнішньою політикою, мама — внутрішньою. Оскільки тата на всіх бракує, більше часу з дітьми проводжу я, тому в основному і вирішую всі організаційні питання. Іноді сам Володимир не проти в чомусь взяти участь, але я намагаюся звільнити його від додаткових обов'язків. Хоча глобально всі великі рішення в житті нашої сім'ї ми приймаємо, зрозуміло, разом. У тому числі радячись з дітьми: вони ж теж живуть в сім'ї та повинні бути всім задоволені", — розповіла дружина Володимира, інформує Ukr.Media.

Відповіла Олена і на хвилююче багатьох питання про весілля. Відомо, що пара одружилася лише через 8 років стосунків. В інтерв'ю дружина Зеленського пояснила, чому так склалося:

"Ми не жили з Володимиром разом до весілля. Ми ці вісім років зустрічалися, бачилися, а жили кожен зі своїми батьками. Багато наших друзів теж так себе вели. Ми були молоді і не збиралися швидше одружитися. У мене не було таких думок: «Боже мій, чому він не робить мені пропозицію? Не дарує обручку? Напевно, зі мною щось не так». Розмови про весілля були, ми знали, що коли-небудь це зробимо. Але, чесно кажучи, нічого толком не планували. І призначили дату, тільки коли побачили в нашому гастрольному графіку вільний місяць. І до речі, у нас ще були дві пари друзів, які теж хотіли вже зіграти весілля. У підсумку ми відзначили три наших весілля за три тижні", — розповіла Олена.

Сварки в родині Зеленських — нечасте явище, та все ж інколи трапляються. Втім, Олена зазначає, що вони з чоловіком намагаються відразу ж вирішити виниклу проблему, обговорити її, поговорити.

"Ми обидва швидко відхідливі. Якщо ввечері посварилися, то вранці вже розмовляємо. Звичайно, як і в кожній родині, у нас трапляються якісь сварки, але ми завжди намагаємося розмовляти. З роками ти розумієш, що навіть дрібні недомовки потім можуть призвести до великої проблеми. Тому ми намагаємося все вирішувати на березі. Ми вже багато років притираємося один до одного і вже досягли в цьому успіху.

Ми відчуваємо, коли взагалі не варто нічого говорити і краще просто помовчати. Він навіть частіше мене може промовчати і не відреагувати на якісь мої приколи. Тому в основному він терпить. І якщо він вже починає відповідати значить, я вже перегнула палицю (посміхається)."

А так я можу, звичайно, образитися, якщо він у від'їзді, а я не можу йому добу додзвонитися. Можу висловити претензію, але не більше цього. Слава богу, ми пройшли цей етап. Хоча було всяке", — зізнається дружина Володимира Зеленського.

Розповіла Олена про те, як ставиться до поцілунків чоловіка з іншими жінками у фільмах. Як виявилося, місця ревнощам немає.

"Перший раз я побачила це наживо, причому випадково. Знімали фінальну сцену фільму «Любов у великому місті», я приїхала на знімальний майданчик, щоб разом пообідати і що обговорити. А тут так співпало.

По правді, здалеку це виглядало не дуже приємно, мені навіть стало трохи ніяково. Але коли Володимир вийшов з кадру, все встало на свої місця. Адже нічого інтимного в цьому процесі немає. І коли я бачу подібні сцени з ним на екрані, реагую спокійно. Більше переживає він. В такі моменти близькості намагається навіть вийти з залу, причому під різними приводами. Звичайно, якась незручність є. Але повірте: на екрані це виглядає не так, як у житті.

Ще мені подобається, як люди на прем'єрних показах поглядають, мовляв, як я на такі сцени відреагую. А як я повинна на них реагувати? Спокійно, легко і без шоку", — зазначила Олена.

Источник