Оля Полякова розповіла, як війна поставила під загрозу її шлюб

Одкровення співачки.

Ольга Полякова відверто розповіла, що її шлюб зазнавав серйозних труднощів у період повномасштабної війни. Також вона розкрила причини виникнення проблем у стосунках, інформує Ukr.Media.

Полякова пояснила, що тривалий час вони з чоловіком жили окремо, а це призвело до змін у їхніх життях та особистостях.

«П'ять місяців, проведених окремо, змушують тебе стати повністю незалежним, ухвалювати рішення самостійно, формувати нові звички. Коли ти повертаєшся додому, ти вже не та людина, яка йшла і це викликає труднощі», — розповіла Полякова в інтерв'ю Дмитру Гордону.

Виконавиця згадала період, коли остаточно повернулася до Києва у січні. Безробіття та постійні відключення світла створили негативний вплив на її стан. У цей період почалися непорозуміння із чоловіком, який також звик до самостійного життя. Однак завдяки відвертому спілкуванню парі вдалося подолати труднощі і знову знайти розуміння один одного.

«Я повернулася у найдепресивніший період. Це вже не той будинок, до якого я звикла. У мене немає роботи і з Вадиком у нас теж почалися сутички. Ми обидва звикли до нових умов і це стало викликом для нас», — розповіла Полякова.

Вона підкреслила, що хоча виникали чутки про можливе розлучення, пара пережила кризу і змогла відновити гармонію у відносинах.

Источник