Ось молитва святого Луки Кримського. Кажуть, вона зцілює!

Повторюйте її про себе раз на день.

У буремне ХХ століття Господь явив безліч святих, які підтримували православну церкву в період гонінь своїми молитвами і фортецею духу. Одним із таких подвижників був святитель Лука (Войно-Ясенецький) Сімферопольський, інформує Ukr.Media.

Його життя, подвиг і служіння припало на дуже важкі часи — революція, гоніння на віруючих, війна. У 1996 році Українська православна церква зарахувала його до лику святих.

Православна молитва св. Луки Кримського про зцілення рятує в найважчих ситуаціях, коли вже зовсім немає надії на зцілення.

І не випадково Господь дав йому благодать зцілення — адже і за життя Лука Кримський був відомим вченим зі світовим іменем, професором, хірургом, фахівцем з гнійної хірургії. Не тільки молитви Луки про швидке зцілення своїх пацієнтів, але і його мистецтво лікування врятували сотні життів.

Святий Лука Войно-Ясенецький, навіть будучи у священному сані, проводив найскладніші операції. До старості він майже осліп, але продовжував консультувати молодих лікарів, не залишаючи подвигу служіння людям. За життя він рятував людей від ракових пухлин, гангрени, і сьогодні православні молитви Луці Кримському допомагають зцілиться хворим при раку, грижах, кістах, пневмоніях та інших важких захворюваннях.

Ось молитва св. Луці про зцілення:

О всеблаженний святителю отче наш Луко, великий угоднику Христовий. Прикладаючи руки до чесних мощів твоїх, якоже чада батька молимо тебе ревно: почуй нас гpiшних і принеси молитву нашу до Милостивого і людинолюбного Бога.

Йому ж ти нині в радості святих предстоїш. Віруємо бо, яко ти любиш тою ж любов'ю, бо нею вся ближніх полюбив, перебуваючи на землі. Випроси у Христа Бога нашого, нехай виконає прохання наше у Своїх проявах віри і благочестя: пастирям щоб Він дав святу ревність і піклування про порятунок ввірених їм людей.

Всім нам подай що просимо: землі плодоносити, від голоду, і бурі порятунок. Скорботним розраду, нeдугу зцілення, заблукавших на шлях істини поверни. Подай нам усім твоє архіпастирське благословення.

Настави нас на шлях, що веде до діл праведних, і моли про нас всесильнаго Бога, та в вічне життя сподобилися c тобою безперестанно славити Єдиносущну і Нероздільну Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа.

Амінь.

Источник