Пам’ятаєте серіал «Рабиня Ізаура» який дивився весь світ? Ось як виглядає головна героїня 40 років по тому

Доля актриси з Бразилії Луселіі Сантос.

Незважаючи на те, що з часу виходу серіалу «Рабиня Ізаура» пройшло вже 43 роки, актриса Луселія Сантус не залишається менш популярною як на батьківщині в Бразилії, так і у всьому світі, інформує Ukr.Media.

Вперше латиноамериканська картина «Рабиня Ізаура» з'явилася на екранах в 1975 році. Цей серіал рекордсмен по продажу телевізійних продуктів, який транслювався в десятках різних країн.

Головна роль в «мильній опері» дісталася актрисі Луселіі Сантос. Бразилійка виконала рабиню Ізауру. За долею і романтичною історією невільниці з американських плантацій напружено стежив увесь світ.

Після чотирьох десятків років після серіалу, Луселія – одна з найбільш відомих актрис Бразилії. І це притому, що вона офіційно завершила зніматися в кіно десять років тому.

Останнім часом колишня актриса відкрила в собі ще один талант – написання сценаріїв. Ті історії, які придумує Луселія, прийшли до вподоби телеглядачам, і жінка вирішила розвиватися в цьому напрямку далі. Тепер Сантус виконує ролі не тільки сценариста, але і продюсера, і навіть режисера.

На жаль, сімейне життя талановитої жінки склалася не так вдало. Вона стала своєрідною жертвою мистецтва – Луселія розлучилася більше тридцяти років тому і так і не змогла більше вийти заміж.

Життя актриси присвячено кар'єрі і вихованню єдиної дитини – сина Педро, який також став відомим бразильським актором. Крім своїх творчих успіхів, син також порадував маму тим, що зробив її бабусею у віці шістдесяти років.

На питання про особисте життя зірка телесеріалу віджартовується, що вона знаходиться в ідеальному балансі між йогою і буддизмом.

Актриса вже розміняла сьомий десяток, але незважаючи на це, продовжує вести активний спосіб життя, вона часто викладає свої знімки в Інстаграм, на яких видно, що Луселія Сантус володіє чарівною усмішкою, що і в молодості, та від усього серця насолоджується власним життям.

Источник