Поліція довершила розгром міжрегіональної банди переправників ухилянтів за кордон. ФОТО | Кримінал

До поліції надійшла інформація про те, що 27-річний чоловік та 49-річна жінка, діючи в групі з невстановленими особами, організовують незаконне переправлення чоловіків через державний кордон України в районі селища Солотвино Тячівського району Закарпатської області в обхід міжнародного пункту пропуску «Солотвино».

У ході досудового розслідування встановлено ще одного організатора — 33-річного харків’янина, на картку якого надходили грошові кошти за переправлення осіб до Республіки Молдова.

Під час проведення спеціального слідчого експерименту працівниками відділу поліції на території селища Вашківці Чернівецької області на відстані 3 км до державного кордону України та Республіки Молдова затримані 22 і 29-річні чоловіки, які безпосередньо повинні були здійснити переправлення особи через кордон. Зловмисники затримані.

22-річному порушнику, який безпосередньо довіз «клієнта» до дамби, повідомлено про підозру. Йому загрожує до 9 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

У порушників вилучені паспорти, мобільні телефони, посвідчення водія громадянина Румунії з ознаками підробки, транспортні засоби та інші речові докази.

49-річній жінці, яка надавала поради, вказівки та контактувала з іншими учасниками групи, повідомлено про підозру. Санкцією статті передбачена відповідальність до 5 років позбавлення волі.

Стосовно 33-річного порушника встановлено, що він перебуває поза межами України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у встановленому законом порядку.

За матеріалами поліції Харківської області