Польські фермери хочуть розширити блокування ще на два пункти пропуску з Україною

Польські фермери хочуть розширити блокування ще на два пункти пропуску з Україною

11.02.2024 09:17 джерело Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що учасники акцій на польсько-українському кордоні анонсували, що відзавтра блокуватимуть напрямки пунктів пропуску “Устилуг” та “Угринів”.

Про це він сказав у ефірі телемарафону “Єдині новини”, повідомляє джерело.

“Хочу нагадати, що відзавтра учасники акції анонсували, що вони також блокуватимуть напрямки пунктів пропуску “Устилуг” і “Угринів”. Орієнтовно, десь о 10 годині можуть початися такі дії, але будемо сподіватися, що цього не станеться, хоча навряд”, — сказав Демченко.

Водночас він зауважив, що учасники акції не блокують рух для легкових автомобілів та пасажирських автобусів.

Також Демченко поінформував, що заблокованими наразі залишаються напрямки пунктів пропуску “Ягодин” і “Рава -Руська”. “Станом на ранок сьогодні навпроти “Ягодина” на території Польщі в бік України в чергах очікують десь 700 вантажних транспортних засобів, у напрямку пункту пропуску “Рава- Руська десь 400 вантажівок. Вчора близько 11.30 ми отримали інформацію від польських колег про те, що учасники цієї блокади припинили свої дії і рух від того часу і на даний момент він відбувається інтенсивний, але в чергах знаходиться ще незначна кількість вантажівок, якщо порівнювати інші напрямки, це десь 240 навпроти “Шегині” очікують в напрямку в’їзду в Україну”, — повідомив речник Держприкордонслужби.

Джерело