Потягнуло на солоненьке: чим зумовлене гостре бажання поїсти оселедця

Часто організм подає нам різні знаки в разі проблем або нестачі вітамінів. І якщо деякі просто очевидні, інші дають можливість засумніватися — чи можливо таке взагалі, інформує Ukr.Media.

У вагітних жінок доволі часто виникають незвичні бажання з'їсти щось, і це абсолютно нормально — дитина потребує нових речовин для свого росту та розвитку. У цьому стані всі бажання досить швидко задовольняються і це може не сигналізувати про проблеми.

Але іноді все-таки варто звернути увагу на стан свого організму. Наприклад, якщо постійно хочеться оселедця. Це бажання виникає тільки в разі, якщо в організмі недостатньо правильних жирів.

Якщо таке виникає іноді — це норма. З огляду на те, що оселедець — їжа, яка подобається далеко не кожному, варто замислитися про те, що просто так не буде бажання постійно його їсти.

Таке бажання може бути пов'язане з нестачею натуральних жирів в організмі або необхідних вітамінів (D, B12).

Ще однією причиною для бажання поїсти оселедця може бути нестача хлоридів в організмі.

Є кілька способів відновити свій організм і позбутися постійного бажання з'їсти оселедець:

  • Якщо в організмі велика нестача хлоридів, то для того, щоб її заповнити, необхідно додавати в їжу морську сіль, а також спробувати частіше їсти морепродукти.
  • За дефіциту в організмі вітаміну D потрібно почати їсти жирну рибу і крупи.
  • Також може допомогти постійне перебування на сонці.
  • Якщо не вистачає вітаміну В 12, його нестачу можна заповнити, додавши в раціон сир тофу, м'ясо, лосось і синьо-зелені водорості.
  • Коли організму бракує правильних жирів, то їх можна знайти в натуральних оліях, жирній рибі та волоських горіхах.

Сильне бажання з'їсти оселедця не завжди потрібно сприймати як щось лякаюче.

Часто це може бути дійсно нешкідливий позив, який буває у багатьох здорових людей. Але якщо постійно хочеться їсти цю рибу і немає жодного відчуття задоволення після вживання — варто звернутися до фахівця, який точно визначить нестачу речовин і пропише потрібну дієту або лікування.

Джерело