Представники Координаційного штабу провели низку зустрічей з родинами військовополонених

Регіональні представництва Координаційного штабу провели зустрічі з родинами полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Під час таких зустрічей родичі військовослужбовців можуть отримати консультації щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні, а також державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон», — йдеться у повідомленні.

Центральне представництво Координаційного штабу організувало спільний виїзний прийом у м. Шаргород та с. Політанки Вінницької області. Команда консультантів представництва штабу у Східному регіоні зустрілася з родинами полонених та зниклих безвісти захисників у Краснограді Харківської області та Полтаві.

Ще одна виїзна зустріч з родинами військовослужбовців відбулася у місті Баштанка на Миколаївщині. Її провели фахівці представництва Координаційного штабу Південного регіону.  Співробітники Консультаційних центрів надають допомогу родинам та близьким захисників, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин.

«Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до найближчого до вас регіонального представництва», — акцентували представники штабу.

Джерело