Президент очікує від Ради ухвалення законопроєкту про мобілізацію: Вичищати його не можна

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що Верховна Рада найближчим часом схвалить законопроєкт щодо мобілізації.

Про це він заявив в інтерв’ю для телемарафону «Єдині новини».

«Говоримо з парламентом, щоб вони проголосували найближчими днями відповідний закон. Це дуже важливо. Безвідповідально те, що вони роблять», — сказав Володимир Зеленський.

Він також відзначив вплив російської пропаганди, яка негативно вплинула на питання мобілізації в українському суспільстві та на заході. «Це питання почало ділити суспільство на тих, хто за і тих, хто проти», — сказав Володимир Зеленський.

Глава держави наголосив, що депутати повинні заспокоїти суспільство і «не чекати оплесків своєму популізму».

«І тому вичищати закон не можна, треба дивитись на нього реально. Це повинен бути робочий закон, який спрацює», — наголосив Президент.

Як повідомляла АрміяInform, 30 березня Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки завершив розгляд усіх 4269 правок до законопроєкту про мобілізацію.

Протягом цього тижня додатково опрацьовувались комітетські поправки, після чого мають сформувати фінальну порівняльну таблицю. Деякі народні депутати нарікали, що у процесі підготовки з законопроєкту прибрали низку норм, зокрема, які передбачали низку обмежень за ухилення від військової служби.

Джерело