Приголомшливі одкровення Маші Єфросиніної — як вона сприйняла те, що чоловік пішов воювати

Маша зараз працює з психологом.

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна зі сльозами на очах розповіла про свій біль. Як виявилося її чоловік Тимур Хромаєв, який зараз служить в добровольчому загоні, склав заповіт, інформує Ukr.Media.

Маша зізналася, що вона зараз працює з психологом. Вона розповіла, що спочатку сильно звинувачувала чоловіка, коли він вирішив служити. Вона навіть порахувала, що коханий вибрав війну, а не їх сім'ю. Єфросиніна розповідаючи про це сильно плакала.

"Я відвідую з психолога кілька разів на тиждень, бо звинувачувала чоловіка в тому, що він туди йде… він написав заповіт, а це значить, що він десь в душі зі мною попрощався. Це означає, що він вибрав війну, а не мене і дітей", — прокоментувала ведуча в новому інтерв'ю.

Маша і зараз продовжує працювати з психологом. Вона хоче бути готовою до повернення чоловіка додому після війни. Вона вважає, що українським жінкам, які чекають з війни своїх чоловіків, потрібно допомагати.

"Я вже працюю над тим, щоб бути здоровою, коли повернеться мій чоловік і коли він зміниться. Він вже зараз змінюється і важливо пам'ятати про це, що ми воюємо, молимося і наближаємо перемогу. Але є робота в тилу, яка дуже потрібна для відновлення нашого суспільства після перемоги", — підкреслила знаменитість.

Источник