Прокат фільму «Сходження Юпітер» скасувався через проблеми дистрибутора «Кіноманія»

Прокат фільму "Піднесення Юпітер" режисерів Енді та Лани Вачовскі скасований на території України

Фантастичний блокбастер повинен був вийти в широкий прокат 5 лютого і був одним з найбільш очікуваних фільмів року. Головні ролі в картині виконали Міла Куніс і Ченнінг Татум.

Стрічка розповідає про дівчину Юпітер Джонс, яка бачить у снах зірки, а в реальності миє туалети. Її життя змінюється, коли вона зустрічає колишнього військового Кейна, що прилетів на Землю, щоб розкрити Юпітер її справжнє призначення. Тепер українські глядачі не дізнаються про те, що в генах дівчини закладена сила, здатна змінити баланс у Всесвіті.

У розісланій кінотеатрам офіційній заяві українського дистриб'ютора фільму "Кіноманії" сказано: "Змушені повідомити, що фільм "Сходження Юпітер" з 5 лютого в прокат не вийде. Таке рішення прийнято компанією Warner Bros у зв'язку зі змінами, що відбулися в компанії "Кіноманія".

Глядачам, які купили квитки на "Піднесення Юпітер", запропоновано їх здати.

"Скасування прокату будь-якого фільму, тим більше раптове, створює певні проблеми для кінотеатру, тому що доводиться повністю перекроювати розклад. Торік, на жаль, так і не вийшла вже розписана в прокатному графіку картина Вуді Аллена "Магія місячного світла", уже в 2015-му весь час переноситься старт у прокаті українського фільму "Брати. Остання сповідь". Не найприємніша ситуація і для кінотеатрів, і для глядачів", — поділилася з Сultprostir Тетяна Січкаренко, менеджер з реклами кінотеатру "Київ".

Источник