Реперка Alyona Alyona оголосила про перерву в кар’єрі

Чому співачка взяла творчу паузу і коли повернеться на сцену?

Українська виконавиця Alyona Alyona, справжнє ім’я якої Олена Савраненко, записала відеозвернення до своїх фанів, у якому розповіла про перерву у музичній кар’єрі. На своїй сторінці в Інстаграм 32-річна артистка оголосила, що з 1 листопада не братиме участі у концертах та зйомках різних шоу, інформує Ukr.Media.

За словами Олени, вона на три місяці відмовиться від активного користування соцмережами та публічних заходів, щоб присвятити вільний час своєму фізичному та психологічному здоров’ю, створенню нових треків та тим справам, які вона відкладала з початку повномасштабної війни в Україні.

«Відсьогодні починається той довгоочікуваний мною час, який я повністю витрачатиму на себе, на свій розвиток, на своє здоров’я та нову музику. Але що найважливіше — я не зникаю з ваших радарів, я більше спілкуватимуся з вами, публікуватиму тематичні повідомлення про все на світі, записуватиму такі розмовні відео тощо. Інтенсивна концертна діяльність, зйомки, інвенти та інше дуже виснажують організм, часто в цій біганини ти втрачаєш себе і забиваєш на себе. Тому наступні 3 місяці я хочу витратити на ізоляцію від соціальних мереж, від людей, на перезавантаження, на психотерапію, різні штуки, які я протягом цих 20 місяців відкладала», — пояснила Alyona Alyona.

Джерело