Родини полонених військових мотопіхотної бригади зустрілися з представниками Координаційного штабу

У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з родинами військовослужбовців окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Представник Штабу наголосив, що інформація про місце утримання не суттєво впливає на обмін, так само як і вид обліку в Національному інформаційному бюро. Адже значна кількість тих, кого вдалося визволити, були обліковані як зниклі безвісти.

«Переговори про обміни ми сприймаємо як ще один фронт. Вигризаємо кожну людину. Жодного разу не було такого, щоб ми під час перемовин сказали, що не будемо забирати захисників з мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Ми не відмовилися від жодної людини, яку ворог погодився повернути. Я стверджую, що цю бригаду також постійно подають на обмін», — наголосив представник Штабу.

На жаль деякі рідні захисників піддаються на ворожі провокації. Наприклад, коли окупанти везуть полонених нібито на обмін, а потім повертають назад до колонії й кажуть, ніби «Україна не хоче їх забирати». Ворог робить так навмисно, щоб спровокувати недовіру до нашої держави з боку родин оборонців.

«росіяни кажуть хлопцям: ви нам тут не потрібні, нащо нам вас годувати… І в той же час везуть назад в колонію. Ми маємо доступ до різних джерел інформації, а наші воїни там в чотирьох стінах. Тому коли вони повертаються, можуть казати іншим, що когось вивозили на обмін, але не обміняли. Проте це не відповідає дійсності», — зазначили в Координаційному штабі.

Джерело