Рок-музикант Олег Скрипка розповів про розлучення з француженкою Марі Рібо

Ініціатором розриву став музикант.

З актрисою познайомився в Парижі, коли вперше опинився в цьому місті разом з гуртом "ВВ". Український рокер відразу звернув увагу на молоду француженку, інформує Ukr.Media.

Вона була єдиною дівчиною, яка могла говорити англійською мовою. І мені було цікаво її про все розпитати. Ми говорили, говорили… А потім наше спілкування перейшло в кохання. Для мене завжди була важлива особистість, а Марі дійсно була дуже цікавою людиною", — згадав першу зустріч Олег Скрипка.

Заради коханої Олег Скрипка за три місяці вивчив французьку мову.

"Марі дуже сильно здивувалася, коли дізналася про це. У нас почалося реальне спілкування, коли ти вже розмовляєш з людиною одною мовою. На мене відразу посипалися пропозиції по роботі в театрі і в кіно, з'явилося більше друзів", — розповів рок-музикант.

В результаті Олег Скрипка залишився в Парижі на сім років. Марі стала його першою дружиною і концертним директором групи "ВВ".

"Ми були у шлюбі 4 або 5 років. А потім розлучилися, тому що пройшло кохання", — повідомив Олег Скрипка.

Ініціатором розриву став музикант. І сьогодні він зізнається, що на його відносини з Марі дуже сильно вплинула туга по дому.

Тебе накриває емігрантська ностальгія, тому ти починаєш відчувати і розуміти, що таке коріння, твій рід, замислюєшся про високий сенс і про свою місію. Я пропонував, але вона не могла тут адаптуватися. Часи були трохи інші. До того ж французи не такі пластичні, як ми", — сказав музикант.

Розставання виявилося дуже болючим, тому колишнє подружжя не підтримує стосунки.

В останній раз ми бачилися у 2014 році. Марія організувала в Парижі концерт групи "ВВ", — сказав Олег Скрипка.

Музикант досі вдячний першій дружині за те, що вона для нього зробила.

Источник