Російські власники банку хотіли вивести з України мільярдні активи – Офіс генпрокурора
24.07.2023 13:48 джерело Правоохоронці запобігли виведенню за кордон мільярдних активів українського банку, власником якого донедавна був російський олігарх.
Як передає джерело, про це Офіс генерального прокурора повідомляє у Телеграмі.
«За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України власники банку, побоюючись застосування відносно них санкцій, почали шукати шляхи протиправного виведення активів. Для отримання доступу до прибутків банку вони планували переоформити власну частку в управлінні фінустановою на підконтрольних осіб. І вже від імені «нових» бенефіціарів вивести мільярдні капітали за межі України», – ідеться у повідомленні.





Залиште відповідь