Сайт та додатки FAVBET отримали сервіс рекомендацій на основі АІ

Інноваційний сервіс значно прискорює пошук ігор та пропонує користувачам найцікавіші варіанти на основі їхніх індивідуальних уподобань. Система рекомендацій вже доступна для всіх гравців сайту favbet.ua та мобільних додатків FAVBET.

Новий функціонал розробляли протягом кількох місяців. В його основу покладено технології машинного навчання, які використовують математичні моделі для аналізу поведінки гравців та персоналізації їхнього досвіду. Завдяки ним користувачі зможуть значно легше орієнтуватись в ігротеці FAVBET, що зараз налічує близько 15 000 ігор різних жанрів та тематик.

Серед ключових алгоритмів, на яких працює сервіс FAVBET — метод Alternating Least Squares (ALS). Це популярний оптимізаційний алгоритм, який використовується для створення рекомендаційних систем на сайтах великих стрімінгових сервісів.

Розроблена у FAVBET модель постійно перенавчається з урахуванням нових даних, а тому користувачі платформи щоденно отримують унікальну добірку ігор, які враховують їхні інтереси та попередню активність. Чим частіше гравці користуються платформою, тим точнішими стають пропозиції системи.

«Останній місяць ми працюємо над вдосконаленням рекомендацій та проводимо регулярні A/B тестування, де порівнюємо нашу розробку з іншою розповсюдженою моделлю. Остаточні висновки робити зарано, але вже зараз ми бачимо, що користувачі більш активно грають в ігри, запропоновані саме нашою моделлю. При чому часто продовжують це робити навіть після того, як ці ігри зникають з категорії рекомендованих. Це означає, що вибір моделі їм дійсно сподобався», — розповідає CEO FAVBET Tech Артем Скрипник.

Крім сервісу рекомендацій, з останнім оновленням на платформах FAVBET з’явився розділ з нещодавніми іграми, в які грали користувачі. Завдяки ньому гравці можуть моментально повертатись до ігор, в які грали під час попередніх сесій, не витрачаючи час на повторний пошук.

FAVBET продовжує розвивати свої платформи, пропонуючи ще більш комфортний досвід гри та яскраві враження для всіх гравців. Кожне оновлення — це завжди результат тісної взаємодії з користувачами, які щодня користуються сервісами FAVBET та прагнуть отримувати найкращі емоції від улюблених розваг.

Favbet нагадує, що азартні ігри призначені лише для розважальних цілей і не повинні розглядатись як джерело доходу або як засіб позбавлення від боргів.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за №433.