Samsung перестане проводити платежі росіян

Samsung перестане проводити платежі росіян

Фото: Getty Images Samsung відмовиться проводити платежі росіян

Зміни стосуються лише Росії та карт Мир. Samsung Pay продовжить працювати в Білорусі без змін.

Південнокорейська програма Samsung Pay припинить роботу в Росії 3 квітня цього року. Про це повідомляється на сайті Samsung у середу, 27 березня.

Зазначається, що з цієї дати додавання та використання карт Мир у програмі Samsung Pay буде недоступним.

При цьому функціонал додавання та використання клубних карток/карток постійного клієнта у додатку Samsung Pay працюватиме без змін.

Як повідомляється, додані раніше карти Мир будуть видалені з програми, тоді як клубні картки збережуться, і ними можна буде користуватися, як і раніше.

Зміни стосуються лише Росії та карт Мир. Samsung Pay продовжить працювати в Білорусі без змін, дозволяючи додавати та використовувати в карти Visa та Mastercard банків-партнерів.

Як відомо, торік південнокорейська компанія заборонила роботу сервісу Samsung Pay на території Росії для своїх нових смартфонів. З виходом Galaxy Z Fold5 та Z Flip5 для росіян перестала працювати безконтактна оплата.

Разом з тим, користувачі Android-смартфонів можуть користуватися безконтактною оплатою з картами Мир завдяки SberPay, МирPay та СБПей.

Нагадаємо, у Росії перестала працювати платіжна система Contact після відкликання ліцензії її оператора — QIWI Банку. Вона використовувалася для переказів коштів за кордон і була особливо популярною серед російських емігрантів.

Джерело